اظهارنظر کارشناسی درباره: طرح استفساریه بند د ماده 4 قانون ثبت اختراعات

سایت مجلس شورای اسلامی در مورخه 1392/05/30 اظهارنظر کارشناسی خود را درباره: «طرح استفساریه بند (د) ماده (4) قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم و نام های تجاری» را منتشر کرده است.

این اثر حاصل جلسات متعددی است که با حضور تنی چند از حقوقدانان و متخصصین امر در مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد. من هم به دعوت مرکز پژوهش های مجلس در این جلسات حضور داشتم و نظرات خود را در مورد استفساریه و اصلاحاتی که لازم است در بند (د) ماده (4) قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم و نام های تجاری» انجام شود ارائه کردم. جلسات بسیار چالشی بود و بخصوص قانع کردن مدعوین در مورد لزوم اعمال تغییرات کاری بس دشوار بود.

خوشبختانه اظهارنظر توسط همکاران محترم مرکز یعنی آقای مرتضی براتی و خانم سهیلا خردمندنیا تهیه شد و در اختیار نمایندگان محترم مجلس و عموم ملت قرار دارد. تقاضای من از متخصصین این است که آن را بدقت مطالعه کرده و نظرات خود را اعلام نمایند. چون اصلاح این بند قانون می تواند اثرات بسیار مهمی بر توسعه زیست فناوری در کشور داشته باشد. من هم در فرصت مناسب نظرات خود را در مورد مفاد اظهار نظر اعلام خواهد کرد.

دوستانی که مایلند به متن اظهارنظر دسترسی داشته باشند می توانند به سایت مجلس مراجعه کرده و یا از طریق لینک زیر مستقیماً آن را دریافت نمایند.

http://rc.majlis.ir/fa/report/show/853873

/ 1 نظر / 61 بازدید
ashkan

سلام وب بسیار زیبایی دارید خوشهال میشم به منم سر بزنید تا بتونیم با هم تبادل لینک کنیم. اگه میشه من رو با عنوان ایل بختیاری و با آدرس http://bakhtiyari3sw.blogfa.com/ لینک کنید بعد بگید شما را با چه عنوانی لینک کنم. به امید دیدار.